Kategoria: Anty-wirusy Online itp. [Wirusy, szpiedzy, trojany itp. dziadostwo LINKI] (2)

Kategoria: Anty-wirusy Online itp. (2)
Wirusy, szpiedzy, trojany itp. dziadostwo LINKI
Ocena Komentarze Odsłon
MKS SKANER ONLINE
http://www.mks.com.pl/skaner/ Skaner On-Line skanuje pliki dyskowe użytkownika. Wymaga przeglądarki Internet Explorer w wersji 4.0 i wyższych. Pracuje pod systemami operacyjnymi Windows 95/98/Me/NT/2000/XP. Skaner nie wymaga stałego połączenia z internetem.
Połączenie jest tylko niezbędne w momencie aktualizacji skanera.

Sytuacje problemowe:
W sytuacji gdy nastąpiło przerwanie połączenia podczas procesu aktualizacji skanera należy nacisn±ć przycisk opcje i wybrać polecenie Zainstaluj ponownie silnik i bazę wirusów, a jeżeli to nie pomoże wyinstalować Skaner On-Line za pomocą polecania Dodaj/Usuń Programy w Panelu Sterowania systemu Windows.

Gdy w miejscu gdzie powinien pojawić się interfejs Skanera On-Line pojawia się ikona obrazka z czerwonym krzyżykiem może to wskazywać na zbyt wysoki poziom zabezpieczeń ustawiony w przeglądarce Internet Explorer. W takiej sytuacji należy obniżyć poziom zabezpieczeń na standardowy i spróbować ponownie wejżć na stronę Skanera.
Program skanujący (kontrolka ActiveX), uruchamiany na komputerze użytkownika jest podpisany specjalnym podpisem elektronicznym. Jest to podpis stwierdzający, że autorem programu jest firma MKS i program ani trochę nie został zmieniony przez nikogo innego.
Brak oceny - 0 55
Spybot-S&D
http://www.safer-networking.org/pl Spybot Search & Destroy to darmowy program służÄ‚‚±cy do usuwania z systemu Windows modułów spyware (szpiegowskich) oraz innych modułów szkodzących użytkownikowi (czyli tzw. Malware). W tym celu Spybot skanuje zarówno dysk twardy, jak i pamięć RAM.

Mimo, iż Spybot Search & Destroy nie jest programem antywirusowym, obok wyżej wspomnianych modułów wykrywa on również kilka najpopularniejszych trojanów i keyloggerów.

Aplikacja została napisana przez niemieckiego programistę Patricka Michaela Kolla i jest dystrybuowana na zasadach licencji freeware.
Brak oceny - 0 40


 
e107
Free Google PageRank Display Code - Webspider.pl - Sprzedam, Kupie,  strone www Bloga
Czas generowania: 0.1950 sek., 0.0358 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 30.